Today: 12-07-2024

Samsung Pay з квітня припинить працювати з російськими картками «Мир»

З 3 квітня в програмі сервісу не можна буде додати нову карту російської платіжної системи «Мир» або використовувати стару.

Сервіс Samsung Pay оголосив про припинення роботи з картками російської платіжної системи «Мир». Про це йдеться в повідомленні на сайті Samsung.

З 3 квітня в програмі сервісу не можна буде додати нову карту «Мир» або використовувати стару. Оплата проїзду у громадському транспорті, наприклад, у метро Москви, за допомогою Samsung Pay також буде недоступною.

При цьому у користувачів залишається можливість додавати в Samsung Pay карти лояльності. Також сервіс продовжить роботу в Білорусі, там можна буде додавати до нього для оплати картки платіжних систем Visa та Mastercard, які пішли з Росії.

У березні 2022 року після початку повномасштабної війни Росії в Україні та запровадження західних санкцій щодо російських банків підтримку карток «Мир» припинив сервіс Apple Pay. Google Pay призупинив пілотний проєкт щодо підключення таких карт.

У лютому 2024 року під американські санкції потрапив оператор карток «Мир» – російська Національна система платіжних карток. У НСПК заявляли, що санкції не вплинуть на роботу карток «Мир» у Росії. 27 лютого в Росії перестав працювати додаток Huawei Pay.

Наприкінці минулого року президент США Джо Байден підписав указ, який дозволяє запроваджувати вторинні обмеження проти будь-якої організації, яка порушує санкції проти Росії.

Форум

Wiki