Today: 13-07-2024

Зеленський затвердив санкції РНБО проти 86 компаній та семи бізнесменів

Указ набирає чинності з дня його оприлюдниння

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про застосування санкцій проти семи фізичних і 86 юридичних осіб. Указ №219/2024 від 4 квітня 2024 року оприлюднено на сайті президента.

Він набирає чинності з дня його оприлюдниння.

На три роки обмежувальні заходи запроваджено проти бізнесменів Вадима Альперіна, Олександра Єрімічука, Ореста Адамчо, Віктора Шермана, Юрія Кушніра, а також громадянина РФ Андрія Попова.

Рішенням від 4 квітня РНБО продовжила так звані санкції проти контрабандистів запроваджені у 2021 році. Вони вводилися на три роки, термін їхньої дії сплив 3 квітня.

Також обмежувальні заходи проти бізнесмена з російським паспортом Араіка Амірханянана ввели на 10 років.

Крім того, під санкції потрапили й 86 компаній: 73 зареєстровані на підконтрольній Україні території, дві – в окупованому Маріуполі, ще три – в окупованому Севастополі, шість в Росії та дві у Китаї.

Раніше президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО про нові санкції проти російських громадян і компаній. У санкційний список потрапили 181 компанія та 185 фізичних осіб, серед яких більшість – громадяни РФ, але є громадянка Молдови, громадянин Узбекистану та Німеччини. Санкції запровадили переважно на 10 років.

Форум

Wiki