Today: 13-07-2024

АМКУ планує закупити нові прапори і підставки до них

АМКУ планує закупити нові прапори і підставки до них

АМКУ планує закупити нові прапори і підставки до них

Антимонопольний комітет замовив собі нові презентаційні символи – прапори установи, які мають бути стилізовані під дорогоцінне дерево й золото у наверші. Разом з приладдям до них (підставки, флагштоки) прапори коштуватимуть не надто дорого – значно дешевше, ніж активи, які новий очільник АМКУ Павло Кириленко свого часу не вказав у декларації й потрапив у поле зору журналістів-розслідувачів та антикорупційних органів.

Про це KВ дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

АМКУ без використання електронної системи (тобто поза конкурентними торгами) закупив у рекламно-інформаційної агенції “ХХІ століття” “фірмові” прапори та приладдя до них:

  • купольний прапор з атласу 1,8*1,2 м з бахромою (з логотипом АМКУ),

  • Купольний прапор з атласу 1,8*1,2 м з бахромою (з логотипом АМКУ),

  • Купольний прапор з атласу 1,8*1,2 м (без бахроми) України,

  • чотири підставки для прапорів,

  • чотири флагштоки з тонкостінної сталі, обклеєні термоплівкою під дерево,

  • чотири навершя для прапора (тризуб, пластик металізований під золото).

Усе це коштуватиме Антимонопольному комітетові 37 тис. 800 гривень.

Як інформувала KВ, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) наприкінці березня 2024 року відкрили провадження за статтями "незаконне збагачення" і "декларування недостовірної інформації" щодо голови Антимонопольного комітету Павла Кириленка.

Прокурори САП та детективи НАБУ опрацювали інформацію журналістського розслідування програми "Схеми" і внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 366-2 та ст. 368-5 КК України.

Згідно з розслідуванням "Схем", сім’я Кириленка володіє нерухомістю, землею під Києвом та елітним майном на суму 70 млн грн, яке було придбано в період із 2020 по 2023 роки, коли він обіймав посаду голови Донецької обласної адміністрації. Журналісти з’ясували, що Кириленко не вказав у декларації частину цих активів, серед яких 4-кімнатна квартира в Києві площею близько 200 кв. м та автомобіль дружини BMW Х3. Водночас родина чиновника не має достатніх офіційних доходів для придбання цих активів, випливає з розслідування.

Wiki