Today: 13-07-2024

Загинув воїн із Третьої штурмової, який брав участь у боях за Бахмут і Авдіївку

Читать на русском

Загинув воїн із Третьої штурмової, який брав участь у боях за Бахмут і Авдіївку

Загинув воїн із Третьої штурмової, який брав участь у боях за Бахмут і Авдіївку

У боях проти російських окупантів під Авдіївкою на Донеччині загинув воїн Третьої окремої штурмової бригади Всеслав Фролов із позивним "Адвокат". У довоєнному житті Герой був відомим у Кривому Розі юристом.

Тяжку звістку повідомили у "Фейсбуці" військовий Дмитро Круковський, а також низка криворізьких ЗМІ. Боєць вважався зниклим безвісти з 9 лютого, рідні сподівалися, що він потрапив у російський полон, однак згодом підтвердилася смерть Героя.

Зазначається, що у лавах 3 ОШБр Фролов брав участь у боях за Бахмут та Авдіївку. Був відзначений високими державними нагородами, зокрема "Хрестом хоробрих" та "Золотим хрестом".

У довоєнному житті захисник мав успішний бізнес, займався професійною стрільбою, підводним полюванням, був майстром спорту з плавання.

Був юристом, але пішов на фронт: загинув воїн із Третьої штурмової, який брав участь у боях за Бахмут і Авдіївку. Фото uqidrkiqxeidqant

"Мав можливість сидіти в ТЦК, але не зміг, бо мав яйця та розум, що так війну не перемогти", – зауважив Круковський.

Був юристом, але пішов на фронт: загинув воїн із Третьої штурмової, який брав участь у боях за Бахмут і Авдіївку. Фото

Був юристом, але пішов на фронт: загинув воїн із Третьої штурмової, який брав участь у боях за Бахмут і Авдіївку. ФотоВін процитував слова самого Фролова про його вибір захищати свою країну: "Я міг би щоночі спати зі своєю дружиною. Вранці відводити діток до школи. Розвивати свій бізнес та досягати висот в адвокатурі. А чому все не так? Тому що йде війна за виживання, виживання нашої нації. Зараз я роблю, що повинен. І дякую богам за кожен мій день у ІІІ штурмовій".

Без батька і чоловіка залишилися дружина та двоє дітей.

Wiki