Today: 19-07-2024

Ранок у Бєлгороді почався з «бавовни»: місцеві жителі поскаржилися на вибухи

Ранок у Бєлгороді почався з «бавовни»: місцеві жителі поскаржилися на вибухи

Ранок у Бєлгороді почався з «бавовни»: місцеві жителі поскаржилися на вибухи

У російському Бєлгороді знову поскаржилися на "бавовну". Місцеві жителі розповідали про вибухи, після яких над містом здійнявся дим.

Фото та відео з Бєлгорода публікують місцеві паблики. При цьому росіяни, які ридають і б’ються в істериці від переляку після вибухів, схоже, не бачать зв’язку між ранковою "бавовною" в Бєлгороді і тим, що після опівночі з їхнього міста російські окупанти запускали ракети по українському Харкову, вбиваючи там мирних людей.

 queideeidrhixeant

Згідно із заявою місцевого губернатора В’ячеслава Гладкова, над Бєлгородом та Бєлгородським районом російська ППО нібито збила 10 повітряних цілей. При цьому він стверджує, що згадані "цілі" було збито "на підльоті до міста" і минулося без потерпілих.

Разом з тим, збиті "на підльоті" ракети, за версією того ж таки Гладкова, пошкодили 12 багатоквартирних будинків (у них повилітали вікна), руйнувань зазнали також фасади об’єктів інфраструктури, уламками посічено три автомобілі.

Тим часом бєлгородські пабліки з самого ранку постять фото та відео з наслідками прильотів по місту вранці 6 квітня. І, зважаючи на голоси за кадром, авторам відео те, що вони спостерігають зі своїх вікон, дуже не подобається.

"Саш! Все в диму! Оооф! Жах який!", – голосить на одному з відео росіянка, знімаючи оповите димом місто з вікна квартири.

На другому відео, що зафіксувало пошкоджену будівлю та всипаний склом асфальт, чути жіноче ридання.

При цьому навряд чи бєлгородці, що від ранку б’ються в істериці, усвідомлюють, кому повинні дякувати за вибухове пробудження. Ракетну тривогу в Бєлгороді було оголошено о 05:41 за київським часом. А ще о 00:22 бєлгородські пабліки рапортували про "вильоти" із міста: звідти російські окупанти знову атакували Харківщину.

Wiki