Today: 13-07-2024

На росії горів ще один НПЗ в Самарській області

Пожежа НПЗ

У ніч на 23 березня в Самарській області російської федерації спалахнула пожежа на Куйбишевському нафтопереробному заводі. Ймовірно , причиною загоряння стала атака БпЛА.

Про це повідомили російські Telegram-канали.

За словами очевідці, біля другої години ночі (за київським часом) було чутно вибухи. Жителі бачили дим від вогню.

Ворожі Telegram-канали заявили, що причиною пожежі могла стати атака безпілотних літальних апаратів. Про постраждалих чи загиблих внаслідок пожежі не повідомляють.

Міністерство оборони росії не повідомляло і не коментувало пожежу на нафтопереробному заводі.

Слід зауважити, що раніше Financial Times із посиланням на неназвані джерела, повідомляло про те, що США закликали Україну припинити атаки на енергетичну інфраструктуру рф. Вони попередили, що удари безпілотних літальних апаратів по російських нафтопереробних заводах (НПЗ) можуть призвести до зростання світових цін на нафту і спровокувати відповідні заходи.

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов зауважив, що удари по нафтопереробних заводах рф у березні цього року стали не випадковістю, а реакцією на збільшення рівня морського експорту країною-агресором нафти та нафтопродуктів. Оскільки росія навчилася обходити західні санкції, а цьому потрібно завадити.

Нагадаймо, що у неділю, 17 березня, на нафтопереробному заводі у місті Слов’янськ-на-Кубані, що знаходиться в Краснодарському краї рф, виникла пожежа. Причиною загоряння стала атака дроні.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!

Wiki