Today: 19-07-2024

Зросла кількість загиблих від обстрілу РФ Миколаєва: у лікарні помер чоловік – влада

Люди дивляться через розбите вікно в будинок, пошкоджений ракетним ударом Росії по Миколаєву, Україна, 11 квітня 2024 року

Кількість загиблих внаслідок російського удару по Миколаєву 11 квітня зросла до п’яти. Сьогодні вранці у лікарні помер чоловік, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«В лікарні помер 37-річний чоловік, який внаслідок вчорашнього обстрілу отримав важкі поранення», – вказано у повідомленні.

Вчора, 11 квітня, війська РФ ударили балістичними ракетами по Миколаєву. Раніше було відомо про чотирьох загиблих і п’ятьох поранених.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

За даними моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, у березні 2024 року в Україні було вбито або поранено щонайменше 604 цивільні особи, що на 20 відсотків більше, ніж у лютому.

В ООН верифікували дані про загибель 10 810 цивільних і поранення 20 556 – внаслідок дворічного повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Форум

Wiki