Today: 12-07-2024

«Це набагато простіше, ніж питання Кримського мосту» – ГУР про завершення РФ будівництва залізниці до Криму

«Це може стати для нас серйозною проблемою, але сподіваюся, що з цією залізницею ми якось упораємося», – сказав Кирило Буданов

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що РФ майже завершила будівництво залізниці з російського Ростова-на-Дону до окупованого Криму. За його словами, ця залізниця може стати «серйозною проблемою», проте з нею «набагато простіше» впоратися, ніж із Керченським мостом.

«Це може стати для нас серйозною проблемою, але сподіваюся, що з цією залізницею ми якось упораємося, у цьому всі мають досвід. Це набагато простіше, ніж питання Кримського мосту», – заявив Буданов в ефірі телемарафону.

Восени 2023 року російська влада заявила про початок будівництва залізниці, яка має з’єднати Ростов-на-Дону (РФ) з окупованим Кримом. Тоді повідомляли, що будівництво вже нібито почалося «з боку Донецька».

У розвідці Великої Британії зазначили, що Росія продовжує підтримувати і вдосконалювати залізницю на окупованій частині України, зокрема, будує нову гілку до Маріуполя – «це, ймовірно, може прискорити логістику на Запорізький фронт».

Під час виступу до 10-ї річниці анексії Криму Путін заявив про альтернативний залізничний маршрут в обхід Керченського мосту, що з’єднує Крим із територією Росії: з російського Ростова на анексований півострів через окуповані території Донецької і Запорізької областей. Він додав, що частина такого маршруту вже запрацювала.

Форум

Wiki