Today: 12-07-2024

Більшість американців вірять у можливість Третьої світової війни

Читать на русском

Більшість американців вірять у можливість Третьої світової війни

Більшість американців вірять у можливість Третьої світової війни

Більшість американців вважають, що в найближчі 5-10 років може відбутися ще одна світова війна. При цьому вони впевнені, що США будуть переможцями.

Про це свідчать дані нового опитування YouGov. Так, близько 61 відсотка американців, які брали участь в опитуванні, висловили думку, що "дуже ймовірно" або "скоріше ймовірно", що світова війна відбудеться в найближчі 5-10 років.

З іншого боку, близько 18 відсотків опитаних заявили, що вони "не впевнені" в імовірності такого сценарію протягом цього ж періоду.

Водночас приблизно 21 відсоток американців вважають, що ще одна світова війна в найближчі п’ять-десять років є "малоймовірною" або "зовсім не ймовірною".

Більшість американців вірять у можливість Третьої світової війни: опитування показало, кого у США вважають союзниками qkxiqdxiqdeihrant

Окрім того, результати опитування показали, що близько 53% американців вважають, що західні країни та їхні союзники перемогли б у конфлікті з Росією та її союзниками. Тільки близько 11 відсотків респондентів стверджують, що Росія і її союзники переможуть західні країни та їхніх партнерів.

Також багато американців вважають, що ядерна зброя відіграє роль у потенційних глобальних конфліктах. 68% американців кажуть, що ймовірна майбутня світова війна буде пов’язана із застосуванням ядерної зброї.

Більшість американців вірять у можливість Третьої світової війни: опитування показало, кого у США вважають союзниками

При цьому, якби Росія застосувала ядерну зброю проти України, більшість американців кажуть, що США мають вжити якихось дій, хоча небагато з них схвалюють використання ядерної зброї у відповідь.

Аналогічно більшість американців вважають, що США та інші західні країни мають вжити якихось заходів у разі застосування Китаєм ядерної зброї проти Тайваню, але застосування ядерної зброї у відповідь непопулярне.

Опитування YouGov проводилося з 1 по 7 лютого, в ньому взяли участь 1000 респондентів, а похибка становить 4 відсоткові пункти.

Wiki