Today: 12-07-2024

Без замороження рахунків: Комітет ВР проголосував за виключення деяких обмежень для ухилянтів

Військовий квиток, мобілізація

У вівторок, 12 березня, Комітет Верховної Ради України з нацбезпеки і оборони приступив до розгляду правок до законопроєкту №10449 про мобілізацію. Члени комітету підтримали правку , яка виключає з тексту законопроєкту весь розділ змін до Кодексу адміністративного судочинства.

Про це повідомив у своєму "Telegram"-овому каналі народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Він зазначив, що з перевагою в один голос члени Комітету з нацбезпеки і оборони підтримали правку, яка виключає з законопроєкту розділ змін до Кодексу адміністративного судочинства.

"Голосування в Комітеті – 7 за, 6 проти. Після цього засідання було перервано, а потім і закрито головою комітету", – зауважив нардеп.

Також він перерахував, які саме обмеження для ухилянтів будуть виключені з тексту законопроєкту. Обмеження стосуються й банківських рахунків.

"Таким чином знімаються пропозиції по замороженню рахунків, банківських карток, обмежень по виїзду за кордон та керування автівкою", – повідомив депутат Гончаренко.

Раніше писали, що представник фракції "Слуга народу" та заступник голови Комітету з прав людини Руслан Горбенко зазначив, що використання силових методів для змушення людей служити та брати участь у бойових діях є неефективним під час мобілізації.

За його словами, такі методи, як "полювання" на чоловіків та "упаковка" їх у буси не можуть бути застосовані під час мобілізаційних процесів.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook !

Wiki