Today: 19-07-2024

У відомстві Шойгу стверджують, що за Путіна проголосували понад 99% військових

Зображення з відео, яке оприлюднила пресслужба Міноборони Росії в середу, 13 березня 2024. Російський військовослужбовець віддає свій бюлетень під час незаконного голосування на виборах президента Росії в окупованій частині Донецької області

На виборах президента Росії за Володимира Путіна проголосували 99,27% військовослужбовців, заявляє Міністерство оборони РФ.

Крім того, російське оборонне відомство стверджує, що явка особового складу стала рекордною – 99,8%. У голосуванні взяли участь понад 1,5 мільйони військовослужбовців та цивільного персоналу міністерства.

Міноборони РФ повідомило, що в зоні бойових дій збирали голоси з 25 лютого по 14 березня 2024 року.

Російські військові зауважили, що результатами голосування електорат показав «абсолютну підтримку рішень найвищого військово-політичного керівництва країни».

15–17 березня в Росії і на окупованих Москвою територіях України відбулося голосування на виборах президента. 18 березня російська Центральна виборча комісія повідомила, що за результатами голосування Володимир Путін набрав 87,28%.

Незалежні спостерігачі та експерти оцінюють вибори як невільні та неконкурентні. Путін, який керує Росією з 2000 року, балотувався на п’ятий термін. Усім кандидатам від непарламентських партій та самовисуванцям, які збирали підписи, Центральна виборча комісія в реєстрації відмовила.

Президент ПАРЄ Теодорос Русопулос заявив, що ці вибори в РФ не мають легітимності, оскільки не було «ні справжніх альтернативних кандидатів, ні вільних ЗМІ, ні спостерігачів, які заслуговують на довіру... Путіну явно бракує будь-яких ознак демократичної легітимності».

Форум

Wiki