Today: 19-07-2024

NYT: Льотчик Максим Кузьмінов, якого вбили в Іспанії, жив на широку ногу та їздив на Mercedes S-класу

Читать на русском

NYT: Льотчик Максим Кузьмінов, якого вбили в Іспанії, жив на широку ногу та їздив на Mercedes S-класу

NYT: Льотчик Максим Кузьмінов , якого вбили в Іспанії, жив на широку ногу та їздив на Mercedes S-класу

Кілери випустили в нього шість куль із пістолета Макарова і кілька разів переїхали машиною.

Видання The New York Times оприлюднило статтю з подробицями останніх днів льотчика Максима Кузьмінова. В Іспанії він не економив: як пише NYT, Кузьмінов часто ходив у бари з російськомовною та україномовною публікою, їздив на дорогому Мерседесі і особливо не ховався. Про його місцезнаходження могли дізнатися після повідомлення колишній дівчині, яка живе в Росії. Він запрошував її в гості.

За кілька днів до вбивства кілери викрали позашляховик в іншому місті. На ньому вони стежили за Кузьміновим і приїхали до його будинку, чекаючи на парковці. У пілота випустили шість куль — за словами одного з іспанських слідчих, такого він давно не пам’ятає.

Тут, в Іспанії, не заведено, щоб у когось стріляли стільки разів.

Після поранення Кузьмінов зміг пробігти трохи, потім упав, а вбивці кілька разів переїхали на автомобілі. Машину кілерів знайшли за кілька днів — вона повністю вигоріла. Фахівці протягом тижня встановлювали марку машини.

Важливою зачіпкою стали гільзи: Кузьмінова розстріляли з пістолета Макарова. За словами іспанських слідчих, це можна вважати певним посланням.

Wiki