Today: 13-07-2024

У Білій Церкві відкрилася виставка фотографа Романа Наумова (ВІДЕО)

У Білій Церкві відкрилася виставка фотографа Романа Наумова (ВІДЕО)

Вчора, 2 квітня, у день другої річниці визволення Київської області, в Білій Церкві відбулось відкриття виставки фоторобіт Романа Наумова "…і буде весна"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Білоцерківської МТГ.

Білоцерківці знають Романа Наумова як майстра фотографії, який через об’єктив своєї камери показував красу міста, здійснював репортажні зйомки, виступив автором туристичного путівника та співавтором фотоальбому про Білу Церкву. Нині Роман Наумов – фотограф відділу зв’язків із громадськістю командування Об’єднаних сил ЗСУ, член Національної спілки журналістів України. Тож більшість світлин на виставці були створені як під час його волонтерської роботи, так і під час служби в ЗСУ.

Виставку можна оглянути в Центральній бібліотеці, що на Торговій площі Білої Церкви. Вона благодійна і кожен може долучитись до допомоги ЗСУ. І не лише допомогти, а й отримати представлені на експозиції роботи.

Нагадаймо, що за інформацією МК з джерел в апараті Антикорупційного суду, на 8 квітня було призначено засідання суду у справі про корупцію у БМР, де міський голова мав отримати вирок та відсторонений від посади.

Wiki