Today: 25-07-2024

Трамп змусить Україну до перемовин із Росією та розділить НАТО на "ґатунки", - CNN

Трамп змусить Україну до перемовин із Росією та розділить НАТО на

Трамп змусить Україну до перемовин із Росією та розділить НАТО на "ґатунки", — CNN

Це станеться у разі його перемоги.

Для того щоб змусити Москву та Київ сісти за стіл перемовин, експрезидент США Дональд Трамп може використовувати як важіль військову допомогу Україні. Зокрема, він вчинить так у разі перемоги на президентських виборах у США.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела серед європейських дипломатів, що перебувають у Вашингтоні і намагаються побудувати комунікацію з Трампом.

Йдеться про те, що Трамп планує поділити країни НАТО на "два ґатунки" залежно від їхніх витрат на оборону, а також хоче змусити Росію та Україну розпочати переговори щодо припинення бойових дій.

"Деякім іноземним дипломатам у Вашингтоні повідомили, що план Трампа щодо припинення війни в Україні розпочнеться з того, що обидві сторони сядуть за стіл перемовин та досягнуть домовленості про припинення бойових дій", — йдеться у матеріалі.

За їхніми словами, якщо Трамп переможе у листопаді, він, швидше за все, зв’яжеться із Володимиром Путіним та президентом України Володимиром Зеленським наступного дня після обрання або наступного дня після інавгурації – щоб почати координувати перемовини.

"Якщо Україна хоче продовження допомоги, вона має сісти за стіл перемовин, і якщо Росія не хоче, щоб ми надавали Україні величезні обсяги нової підтримки, тоді вони повинні сісти за стіл переговорів. Це не означає, що ми маємо поступитися Україні чи дати Путіну все , що він хоче, — сказав співрозмовник CNN, знайомий з думками Трампа з цього питання.

різне qkxiqdxiqdeihrant

різне

Wiki