Today: 13-07-2024

Стало відомо про загибель військового з Київщини Олександра Музиченка

Стало відомо про загибель військового з Київщини Олександра Музиченка

Стало відомо про загибель військового з Київщини Олександра Музиченка

Стало відомо про загибель військового із Київської області Олександра Музиченка. Захисник України з 22 жовтня 2023 року вважався зниклим безвісти унаслідок боїв поблизу міста Бахмут.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив голова Згурівської селищної ради Василь Цвик. Вічна пам’ять і слава Герою!

"У скорботі Згурівська громада: війна забрала життя воїна Олександра Музиченка... Стало відомо про ще одне обірване нелюдами життя мешканця села Любомирівка, молодшого сержанта Збройних сил України, командира відділення кулеметного взводу Музиченка Олександра Івановича, 1976 року народження", – повідомив Цвик.

Віддав життя за Україну: стало відомо про загибель військового з Київщини Олександра Музиченка. Фото qrxiquieuiduantЗа його словами, від 22 жовтня 2023 року захисник України вважався зниклим безвісти унаслідок боїв поблизу міста Бахмут Донецької області.

"5 місяців очікувань рідних на добру звістку, майже півроку сліз, болю та страждань. Але їхні сподівання не справдилися. Страшна звістка розділила їх життя на "до" та "після". Герой Олександр Музиченко повертається додому "на щиті". Щирі співчуття рідним та близьким захисника", – додав Цвик.

Wiki