Today: 12-07-2024

ISW: РФ б’є відразу з трьох напрямків, щоб скористатися дефіцитом зброї у ЗСУ

Read in English

ISW: РФ б’є відразу з трьох напрямків, щоб скористатися дефіцитом зброї у ЗСУ

ISW: РФ б’є відразу з трьох напрямків , щоб скористатися дефіцитом зброї у ЗСУ

Російська окупаційна армія здійснює оперативні дії принаймні на трьох напрямках, які не об’єднані спільною стратегічною метою. Це дозволяє ворогу отримувати тактичні досягнення в одному з секторів за їхнім вибором.

Як пояснюють аналітики, Силам оборони потрібно буде дедалі більше зусиль, щоб захиститися від цих атак росіян, якщо Штати продовжать зволікати з наданням військової допомоги.

На думку експертів, зусилля Росії в районі Часового Яру та на Лиманському й Покровському напрямках переслідують важливі з оперативної точки зору цілі. Водночас ці операції не підтримують одна одну, як могло б здатись. Аналітики вважають, що окупанти чергують акценти між різними напрямками, а не зосереджуються на всіх трьох одночасно.

Наразі Збройні сили України відчувають значну нестачу як артилерійських снарядів, так і засобів протиповітряної оборони. Загарбники це розуміють. Однак і у них самих не вистачає можливостей проводити одночасно більше ніж одну ефективну широкомасштабну операцію, як це було раніше.

За словами аналітиків, російські війська використовують кілька наступальних зусиль, щоб знизити оборонні можливості України в умовах нестачі зброї. Противник змушує українців перерозподіляти свої оборонні ресурси на полі бою, створюючи таким чином вразливі місця, якими можна скористатися.

Wiki