Today: 25-07-2024

"Чорні лісоруби" знищили у Березівському районі Одеської області дерева на 8 млн грн

ДБР, вирубка лісів

Співробітники Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу у співпраці з представниками Березовського районного відділу поліції на Одещині виявили осіб, які здійснили незаконну вирубку довготривалих зелених насаджень на території Березовського району.

Як повідомили у прес-службі інспекції, "чорні лісоруби" знищили понад 3,5 тисячі дерев породи "Акація біла", "Дуб звичайний", "Берест", "Аліча" та інших.

Поліцейські ініціювали кримінальну справу за фактом порушення законодавства, описаного в частині 1 статті 246 Кримінального кодексу України ("Незаконне рубання, перевезення, зберігання чи збут лісу").

У разі встановлення провини " чорних лісорубів ", їм може бути призначений штраф у розмірі від тисячі до тисячі п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, пробаційний нагляд тривалістю до трьох років, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той же термін.

У ході проведених заходів інспекцією опрацьовано матеріали кримінального правопорушення та розраховано розмір збитків заподіяного лісу незаконною вирубкою дерев, що досягла понад 8 мільйонів гривень.

Як повідомлялося раніше, співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру в. о. директора держпідприємства "Північна Пуща" та його спільникам. Вони організували незаконне рубання дубів на території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Зокрема, підозрювані зрубали 100-річні дуби на 60 мільйонів гривень.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook !

Wiki