Today: 25-07-2024

На Одещині під час гри за комп’ютером помер школяр

Читать на русском

На Одещині під час гри за комп’ютером помер школяр

На Одещині під час гри за комп’ютером помер школяр

Тіло 14-річного онука виявила його бабуся — він сидів за кріслом біля комп’ютера без ознак життя. Медики розповіли Фокусу, що намагалися реанімувати дитину, але безрезультатно.

На Одещині знайшли тіло 14-річного хлопця. Він помер, граючи у комп’ютерні ігри. Про це повідомили у телеграм-каналі "Х* Одеса".

Інцидент стався 29 березня у селі Доброолександрівка Овідіопольського району. Тіло 14-річного онука виявила його бабуся — він сидів за кріслом біля комп’ютера без ознак життя.

У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Одещині Фокусу інформацію про смерть 14-річного підлітка підтвердили.

"Сьогодні, 29 березня, близько 8 години ранку диспетчер отримав виклик про те, що дитина 14 років перебуває в несвідомому стані, і у неї немає дихання. Відразу на місце з позначкою "критичний виклик" було відправлено найближчу бригаду екстреної медичної допомоги", — розповіли у Центрі.

Медики, які прибули на виклик, виявили хлопця без ознак життя. Вони намагалися його реанімувати, але ці дії не дали результату, оскільки дитина вже перебувала у стані біологічної смерті.

Причина смерті підлітка поки що невідома, його тіло відправили на судово-медичну експертизу. За фактом смерті 14-річного парубка поліція відкрила кримінальне провадження.

Wiki