Today: 19-07-2024

Росія: влада Бєлгородської області каже про «ракетні обстріли» і постраждалу

За словами губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова, «внаслідок ударів почалася пожежа в одному з житлових будинків»

У Бєлгородській області Росії жаліються на начебто ранкові «ракетні обстріли ».

За словами губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова, «внаслідок ударів почалася пожежа в одному з житлових будинків».

Як розповів Гладков, над територією Бєлгородської області та Бєлгорода було нібито «збито 10 повітряних цілей на підльоті до міста».

Згідно з попередньою інформацією, повідомили про одну постраждалу людину – жінку, яка отримала опіки внаслідок пожежі в її будинку.

Тим часом за даними російського губернатора, «у Бєлгороді були вибиті вікна в одній з квартир багатоповерхового будинку, а також пошкоджені 18 приватних житлових будинків, у двох будинках виникла пожежа».

«Також є пошкодження на лінії електропостачання та подачі холодного водопостачання. Аварійні служби виїхали на місця пошкоджень для усунення наслідків», – написав Гладков.

Раніше 27 березня місцеві соцмережі заявляли про нібито удар по будівлі Управління МВС у Бєлгородській області.

Українська сторона ці заяви не коментувала.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в російські регіони регулярно прилітають бойові дрони, внаслідок чого є руйнування і жертви. Міноборони Росії стверджує, що атаки ведуться з українського боку. Здебільшого Київ ці повідомлення не коментує.

Форум

Wiki