Today: 13-07-2024

Трамп вніс заставу 175 млн доларів у справі про шахрайство

 Під загрозою конфіскації могли б опинитися всі об’єкти нерухомості Дональда Трампа

Колишній президент США Дональд Трамп вніс заставу у розмірі 175 мільйонів доларів для оскарження рішення суду у Нью-Йорку у справі про шахрайство у сфері бізнесу. Це дозволило йому уникнути конфіскації активів.

У лютому суд Нью-Йорка визнав Трампа винним у цивільній справі про шахрайство. У рішенні було вказано, що колишній президент протягом десяти років завищував вартість своїх активів, щоб ввести в оману банки та отримати найкращі умови кредитів.

Політика та його компанію зобов’язали виплатити штраф у 355 мільйонів доларів, а також заборонили Трампу обіймати керівні посади у будь-якій корпорації, зареєстрованій у Нью-Йорку, протягом наступних трьох років. З урахуванням відсотків загальна сума штрафу становила 454 мільйони доларів. Трамп подав апеляцію на рішення суду.

Минулого тижня апеляційний суд Нью-Йорка скоротив суму застави до 175 мільйонів доларів. На виконання рішення суду політику було надано 10 днів. У разі несплати застави генеральний прокурор Нью-Йорка могла розпочати арешт майна Трампа.

Під загрозою конфіскації могли б опинитися всі його об’єкти нерухомості, зокрема хмарочос Трамп-тауер на Манхеттені та маєток Мар-а-Лаго у Флориді, пише Бі-бі-сі.

Усього Трампу пред’явили звинувачення у чотирьох справах, які пов’язані, зокрема, з виплатами порноакторці Стормі Деніелс, наклепом на письменницю Джин Керрол, нападом на Капітолій у січні 2021 року та неправильним поводженням із секретними документами після виходу з Білого дому. Трамп, який знову балотується на пост президента США від Республіканської партії, вважає всі звинувачення безпідставними та пояснює їх політичними причинами.

Форум

Wiki