Today: 13-07-2024

У Південній Кореї запровадили санкції проти суден, компаній і фізосіб РФ за військову співпрацю з КНДР

Читать на русском

У Південній Кореї запровадили санкції проти суден, компаній і фізосіб РФ за військову співпрацю з КНДР

У Південній Кореї запровадили санкції проти суден, компаній і фізосіб РФ за військову співпрацю з КНДР

Уряд Південної Кореї запровадив санкції проти двох російських суден, залучених до транспортування військових вантажів до Північної Кореї, а також двох юридичних та двох фізичних осіб, причетних до фінансування ядерних та ракетних розробок КНДР.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Південної Кореї .

Два російські судна перевозили велику кількість контейнерів з військовим вантажем між Росією та Північною Кореєю. У Сеулі зазначили, що військова співпраця, включаючи торгівлю зброєю між РФ і КНДР, є явним порушенням резолюцій Радбезу ООН і "актом, що серйозно загрожує миру та стабільності не лише на Корейському півострові, а й у всьому світі".

МЗС повідомило, що уряд Південної Кореї може вжити додаткових заходів за необхідності.

Окрім того, Сеул ввів санкції проти двох російських організацій і двох осіб, які їх представляють. Повідомляється, що вони причетні до відправки до РФ працівників Північної Кореї, включаючи IT-персонал.

Йдеться про ТОВ "Інтелект" та його представника Сергія Козлова, а також компанії "Сприяння" та її представника Олександра Панфілова. Вони забезпечили північнокорейський персонал документами та іноземною валютою, а також сприяли його виїзду та перебування до РФ.

Південна Корея вважає, що ці робітники можуть виїжджати до Росії в рамках компенсації, яку надає Москва за здобуття північнокорейської зброї.

"Наш уряд ще раз рішуче закликає Росію негайно припинити будь-яку незаконну співпрацю з Північною Кореєю, включаючи військову співпрацю, що порушує резолюції Ради безпеки, і виконати свої зобов’язання як постійного члена Ради безпеки ООН. Ми будемо продовжувати вживати суворих заходів разом із міжнародною спільнотою", — йдеться у повідомленні МЗС Південної Кореї.

Wiki